Tábor

Milí táborníci, vážení rodiče,

  • Termín tábora: od soboty 24. července do soboty 7. srpna 2021.

  • Cena tábora: členové oddílu 3100 Kč, ostatní 3600 Kč.

Kdo ještě neuhradil, prosíme o platbu do konce června!


15. 6. 2021 byly rodičům odeslány informace k táboru a všechny potřebné dokumenty e-mailem.


INFORMACE K TESTOVÁNÍ PŘED TÁBOREM:

Protože to vypadá, že nakonec bude uznán PCR test na celou dobu tábora, prosíme Vás o jeho zajištění. Pozor, neplatí pro antigenní testy (ani z nemocnice)!

PCR testy má každý občan zdarma 2x měsíčně. Jeho platnost bude uznána max. 7 dní před nástupem na tábor. Vzhledem k tomu, že odběrová místa nabízejí termíny většinou jen v pracovních dnech, lze tento test zajistit v týdnu od pondělí 19. 7. 2021.

Pro většinu z nás je nejbližší odběrové místo v Nemocnici Chrudim, zde dělají klasické PCR testy z nosu a zatím nabízejí termíny jen na červen.

Další místa jsou v Pardubicích, MeDiLa Drive-in nabízí PCR testování ze slin, již nyní mají dostupné termíny na červenec a termín v době před naším táborem si lze rezervovat.

Prosíme, objednejte se na testy co nejdříve, později nemusí být dostatek volných termínů. Na tábor budeme potřebovat originál písemného potvrzení!

Je možné, že Ministerstvo zdravotnictví nakonec podmínky k testům na tábory ještě změní, v takovém případě Vás budeme neprodleně informovat.


Věříme, že i testování všechny děti zvládnou a od 24. 7. si konečně budeme užívat klidné letní dny na naší nové táborové louce, ale jinak na úplně normálním táboře.


Už, abychom tam byli, těšíme se!

DOKUMENTY KE STAŽENÍ: